Honda IZY Rok po renowacji !! Naprawa usterek i sprawdzenie stanu obudowy (Żywica Poliestrowa)Tym razem na kanale Kobamix powracam z kosiarką mojej mamy, której renowację przeprowadziłem 15 stycznia 2022roku (link poniżej):

Przez cały sezon wystąpiła tylko jedna usterka, której usunięciem zająłem się na tym filmie, sprawdzam również stan powłoki z żywicy poliestrowej, którą nałożyłem w ubiegłym roku na dolną część obudowy.

Znajdziesz mnie tutaj:
👍🏻 FACEBOOK FANPAGE►
👀 GRUPA FACEBOOK ►
👍🏻INSTAGRAM ►

Kamera: Apple iPhone 14 PLUS
Dźwięk: Sony ICD-UX533 + Aputure A.Lav
Klucz Akumulatorowy: PARKSIDE PASSK 20-Li A1
Film nie zawiera Reklamy

Visit Sources Channel

35 thoughts on “Honda IZY Rok po renowacji !! Naprawa usterek i sprawdzenie stanu obudowy (Żywica Poliestrowa)”

 1. Mam wrażenie, że dźwignią od napędu nie odbija. Tak powinno być? Mam podobny problem w swojej kosiarce makita, trzeba ją praktycznie ręcznie cofać, zamiast tylko puszczać. Wydaje mi się, że brakuje sprężynki, która by odciągała dźwignie przy napędzie.

 2. Ja mam kosiarke 8 letniego chinskiego polskiego NAC. Nic sie nie psuje oproc noża i korozji lawety… Spawalem malowalem chlorokauczukiem srodek i mlze xls z tego bedzie. Lepiej miec stare i dzialajace niz nowe robiace problemy

 3. Pytanie. Czemu podgonajac blaszkę jest ok. A pidginajac regulator trzeba go ustawiać na nowo?
  Przez robimy tym dokładnie to samo co blaszka. Napinamy sprezyne.
  Co innego by było jakby odgiąć go nad ośką? Ale to naciągu sprężyny nie zmieni.

 4. Najlepiej by było po każdym koszeniu umyć. A jeszcze taka moja uwaga, przy nalewaniu paliwa do zbiornika z kanistra unikać plastikowych rurek lub lejków, zazwyczaj zbierają się w nich nieczystości.
  Szczęśliwego Nowego Roku.

 5. Takie pytanko. Mam dokładnie taka sama kosiarkę- tylko u mnie jest "podwójny" nóż. Taki jak u Ciebie ale nad nim jest jeszcze taki prosty nóż. To jest ok? Czy może ten drugi nóż jest u mnie nie potrzebny?

 6. Mam Izy. Tylko nie ma żadnej dzwigni ssania i reg obrotów po prostu plug & play. Jedyny model kosiarki z ktorym nie ma problemow moja żona. Faktycznie nudny bo sie nie psuje i nie kaprysi…

 7. co pan poleca jesli chodzi o akumulatorowe kosy i podkaszarki? Jak to wyglada z czasem pracy na baterii. Jakiś test/porownie na kanale bedzie? Fajnie by było do wiosny coś obejrzeć przed zakupem

 8. dzieki za wszystkie pomocne filmy. Dzięki tobie wdrążyłem się trochę w świat kosiarek i kupiłem sobie swoją pierwszą na dużą działkę 25 arów. z silnikiem 196cc polskiego dystrybutora bo przecież i tak wszystko CZAJNA Pozdrawiam i życzę kolejnych dobrych filmów

 9. Tak się zastanawiam w sumie to 2 kwestie. Pierwsza to ta trawa, która wygląda jak jakaś sztuczna z dalszego planu, nawozisz ja jakoś dodatkowo? To musi być jakaś dobra odmiana, wygląda po prostu dobrze. A kolejna sprawa to kwesta tego filtru powietrza, ma rok i tak wygląda czy kosiarka pracuje w dużym zapyleniu, pyle pustynnym a może sawannie 😀 ?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »