NAC rlm800-ng – robot koszący / lawn mower garage / kody błędówJako, że przed zakupem mało znalazłem filmów dotyczących robotów NAC wrzucę coś od siebie.
Póki co jestem zadowolony. Jest trochę pracy w przygotowaniu podwórka pod robota koszącego ale jest to tego warte 🙂

instrukcja obsługi i kody błędów / manual and error codes:

Visit Sources Channel

3 thoughts on “NAC rlm800-ng – robot koszący / lawn mower garage / kody błędów”

  1. Moim zdaniem producenci popełnili błąd, że tylne koło nie obraca się wokół własnej osi tylko jego pozycja ustawiona jest na sztywno. Przy lekko luźnym drucie (ograniczającym pole działania kosiarki) tylne koło często zachacza o drut i go wplątuje w koło. Jak na razie jestem średnio zadowolony, ponieważ często muszę pomagać kosiarce i wyciągać ją z tarapatów. Roboty odkurzające są znacznie inteligentniejsze.

  2. Ja mam problem z parkowaniem robota w doku, nie wjezdza mi prosto. Kilka razy robi korektę, niekiedy źle zaparkuje i sie nie laduje, przez co pozniej pol dnia nie jezdzi. Moglby Pan wrzucic filmik z podłączeniem do bazy, bo w instrukcji tez jest z tym słabo i jak Panu parkuje. Ja tez linke poprawialem kilka razy, bo się blokowal. Od krawężników ponad trawnikiem, minimum 35 cm musze miec.

  3. Witam. Czekam właśnie na przesyłkę z takim robotem. Mam pytanie odnośnie wyznaczania pola działa. Czy trzeba jechać z linka całe podwórko czy jeśli z jednej strony mam taras na podwyższeniu to nie wystarczy robotowi taka zapora oraz czy piaskownice też trzeba zagradzać linką.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »