Najtańszy robot koszący. Kosiarka automatyczna NAC RML300. TEST. Czy warto kupić ?Kosiarka do kupienia tu :
lub Tu:

Dziś zapraszam do testu najtańszego robota do koszenia trawników, którym jest NAC RLM300-FS. Automatyzacja niechętnie wykonywanych czynności szybko postępuje, automatyczne odkurzacze stały się już niemal podstawowym sprzętem w każdym domu.

Obecnie wielu właścicieli przydomowych ogrodów decyduje się na roboty koszące dzięki czemu czas poświęcany dotychczas na pielęgnacje trawnika możemy przeznaczyć na relaks w ogrodzie.

ZAPRASZAM TEŻ NA STRONY:
Forum:
Fanpage :
Grupa Aliexpress:
Grupa Aliexpress, Banggood, Gearbest itp:
Blog z recenzjami:
Zakupy w chinach :

Visit Sources Channel

25 thoughts on “Najtańszy robot koszący. Kosiarka automatyczna NAC RML300. TEST. Czy warto kupić ?”

 1. Sensownie i na temat. Szacun! W przeciwieństwie do reklamujących swoje roboty. Może weźcie przykład. Podstawowe zalety, wady, czas obszary koszenia i konkrety!!!

 2. Fajne tuje , ogródek widać że ma właściciela z pomysłem ,fantazją i pasją. Przy koszeniu widać jednak sporo długich źdźbeł traw i mi brakuje ładnych odcięć trawnika od kostki , trawa wchodzi na kostkę . Szkoda że kosiarki daleko za odkurzaczami autonomicznymi bo te rozwiązanie bardzo sobie chwalę

 3. Po dłuższym czasie stwierdzam że robot radzi sobie z utrzymywaniem trawy o ile nie ma całych tygodni deszczowych kiedy to nie może kosić. Problemem jest słabe koszenie przy krawędziach, robot zbyt wcześnie zawraca przed wykrytym kablem odgraniczającym.

 4. Ja mam prawie identyczną kosiarkę robot NAC MEX1200, i nie polecam. To jest tania "marka"
  sklepowa z chińskimi składankami i nie oferuje profesjonalnego serwisu
  i części zamiennych innych niż noże i kółka do wymiany. Mnie po dwóch
  latach po ostatniej zimowej przerwie padł akumulator i nie mam gdzie i
  jak go wymienić lub naprawić. Nie wiem gdzie i jaki pasujący zastępczy
  akumulator kupić. Na stacji pokazuje, że jest naładowany, ale po
  rozłączeniu z nią natychmiast gaśnie. Robot do wyrzucenia.

 5. Witam. Mam taką i kosi z tyłu ogród. Koło domu mam automat Boscha. Ma jedną dużą wadę, wysokość noży od ziemi wynosi 7,5 cm – wiec nie skosi trawy na 3 cm. Nie ma też regulacji. Musiałem to przerobić i założyć tulejki na noże żeby je obniżyć i jest OK.

 6. Posiadam taki gadżet tylko innej firmy .
  Moja przejechała 164 km w ciągu 180 godzin pracy .
  Maksymalna powierzchnia koszenia zależy od bateria a dokładniej od poziomu rezerwy baterii , warunek jest taki że jeśli poziom baterii spadnie do 20% przerywa koszenie i wraca do bazy . Jeśli na 20% dotrze do bazy to zostanie akumulator naładowany i wraca do koszenia .

 7. Zasadniczo dość fajny kierunek kosiarek autonomicznych, jednak póki co to wysoka cena przy stosunkowo niskiej wydajności oraz kompaktowości ( malutkie nie radzą sobie zbyt dobrze w terenie ) napewno czas przyniesie lepsze rozwiązania , niższą cenę przy wyższej wydajności , jest popyt jest podaż .
  Podobno I-robot ten od roomby miał wypuścić taką z gps ale cena pewnie zaporowa.

 8. Wow Super widok, fajna zabaweczka dla dzieci 🤣
  Świetny film 👍👋 Brawo Marek 👋
  A u mnie nowy film ze spaceru po mieście 😊
  Pozdrawiam serdecznie djJanusz z Warszawy Polska 🇵🇱😘🎶🎵✋🙏🤝

 9. Witam, też go kupiłem i moim zdaniem największym problemem jest ręczne rozpoczynanie koszenia, ale są informacje w sieci że da się go ustawić żeby powtarzał program co 24h automatycznie, chociaż nie wiem jeszcze jak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »