Przygotowuję Ogród pod Robota Honda Miimo !!! – Niefortunny Wypadek Szymona tuż przed Wyjazdem #820▶ 🔥 Kosiarka Honda Miimo:
▶ 🔥
▶ 🔥 Chrupaczki Purena:
▶ 🔥 Camping Park Mazury:
▶ 🔥 Camping Park Mazury FB:

▶ 🔥 Opis:
Witajcie! Dziś znowu nagrywam z domu. Nadszedł czas na prace porządkowe przy moim trawniku, więc szybko zabieram się do roboty. Już na samym początku mówię wam o prezencie z firmy Honda a niebawem otrzymuję paczkę od kuriera – to moja nowa kosiarka Honda Miimo HRM3000. Cieszę się, że będę ją mógł niebawem wypróbować!

Otwieramy pudełko z nową kosiarką i przedstawiam Wam jej instrukcję oraz różne akcesoria, które będą nam przydatne. Ale przed uruchomieniem i przyjazdem serwisantów, muszę wyrównać trawnik przy kostce, tak aby kosiarka nie utknęła w miejscu. W dalszej części vloga muszę rozwiać jedną wątpliwość – dlaczego nie można tankować GasBanków na stacjach? Jeden z widzów wyjaśnił to od strony prawnej. Dowiedziałem się, o jakie przepisy chodzi i stwierdzam, że wszyscy w Polsce robią to nielegalnie.

Następnie przenosimy się na przydomowy wjazd, gdzie czeka na nas samochód i przyczepa. Musimy umiejętnie podpiąć przyczepę, aby bezpiecznie wyruszyć w podróż. W międzyczasie dostajemy kolejną paczkę od naszych widzów, tym razem są to przeciery Chru Paczki od firmy PURENA. Z niecierpliwością czekamy na degustację!

Po krótkiej przerwie zajmujemy się powieszaniem zdjęć w ramkach. Chcemy ozdobić nasz dom pięknymi wspomnieniami. Niestety, prace zostają przerwane przez wypadek Szymona podczas zabawy. Chcieliśmy zapewnić mu pomoc i jechać do specjalisty, lecz wszystko dobrze się skończyło a prace skończymy po powrocie z Mazur.

Na koniec vloga odpowiadam na pytanie. Dlaczego tak długo pakujemy się na wyjazdy? Żegnam się z wami i zapraszam na kolejne odcinki kręcone już na Mazurach.

Kamil
Kiki Świat

▶ 🔥 Rozdziały:

0:00 – Witajcie. Nadszedł czas na prace porządkowe przy moim trawniku
04:51 – Kurier przywiózł moją nową kosiarkę – Honda Miimo HRM3000
06:02- Otwieramy pudełko z nową kosiarką Honda Miimo – w skrócie prezentuję instrukcję i akcesoria
08:02- Dlaczego nie można tankować GasBanków na stacjach – o jakie przepisy chodzi?
10:57 – Wyjazd samochodem z przydomowego wjazdu i podpinanie przyczepy
12:21 – Kolejna paczka od widzów tym razem przeciery Chru Paczki z firmy PURENA
14:55 – Zabieram się za powieszanie zdjęć w ramkach
15:24 – Dlaczego nie skończyłem pracy przy zdjęciach – wypadek Szymona podczas zabawy
17:27 – Jedziemy znowu na Mazury – tym razem pozwiedzać tę piękną krainę jezior.

__________________________________

▶ 🔥 Data nagrania vloga: 23 maja 2023

#Dom #Dekoracja #zdjęcia

Visit Sources Channel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »