Roborock S7 – recenzja robota sprzątającego z sonicznym mopemRoborock S7 to moim zdaniem najlepszy obecnie robot sprzątający, a przynajmniej najlepszy ze wszystkich które testowałem.
Natomiast miałem okazję sprawdzić ich już mnóstwo. Wyniki moich testów znajdziecie m.in. w rankingu TOP 20 robotów sprzątających:
▶️

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem Roborocka S7 to już możecie go zamawiać tutaj:
▶️ (Media Expert)
▶️ (RTV Euro AGD)
▶️ (OleOle)

Koniecznie zajrzyjcie też do recenzji Roborocka S7 na mojej stronie:
▶️

Śledźcie też kolejne materiały na tym kanale, jak również na BezPrzepłacania.pl, ale przede wszystkim polubcie mój profil na Facebooku, gdzie regularnie publikuję najciekawsze oferty:
▶️

Music by: @dcuttermusic /

#Roborock #robotsprzątający #recenzja

Visit Sources Channel

32 thoughts on “Roborock S7 – recenzja robota sprzątającego z sonicznym mopem”

  1. @BezPrzeplacaniaPL Na ile m2 starcza pojemnik z woda?
    Czy do nowego mieszkania z kotem, gdzie brak jest firanek, zasłon i innych przeszkód, gdzie iAdapt by sobie dał radę, a podłogi to płytki lepszy i7 czy s7?
    Funkcja mopowania do odświeżania podłóg bardzo mnie przekonuje, ale brak drugiego wałka nie wiem czy nie spowoduje, że sierści nie ogarnie.

  2. Szkoda że obudowa to black piano, która strasznie się rysuje. W s7 maxV jest już matowa obudowa ale jednak kamery mnie blokują przed zakupem właśnie s7 czy s6 max. Niby fajna sprawa możesz podjrzec co tam w domu i rozpoznaje przeszkody ale z tyłu głowy zawsze bym miał to że jednak to kamery i sieć. Dlatego padło na s7.

  3. Tylko dlaczego te roboty są takie drogie i nie stać na nie pokojówki, która ogarnia milion pokoi hotelowych dziennie, odkurza i myje miliony kwadratowe podłóg, a po powrocie do domu co robi ???…… Odkurza i myje podłogi w swoim domu, aż padnie 😭😭😭 ja chcę roborock s7, chcę i już.

  4. Czy taki robot poprzez odkurzanie nie będzie rysował podłóg głównie drewnianych? Już miałem go kupować, ale się naczytałem negatywnych opinii o rysowaniu i sam nie wiem.

  5. Hej, mam ten sprzęt i jest super, tylko po wyjęciu szczotki bo chciałam ją wyczyścić i ponownym włożeniu zaczął piszczeć jak jeździ, podpowie mi ktoś o co chodzi?

  6. Witam, proszę o informacje czy panel mopa podnosi się po wykryciu dywanu czy po wjechaniu na podwyższenie. Chodzi mi o to ze w domu mam powierzchnie z płytek a przejście do kolejnego pomieszczenia jest obniżone o 1,5 cm i jest ono z wykładziną. Ciekawi mnie jak robot się zachowa wjeżdżając do tego pomieszczenia z płytek jak również w druga stronę tzn czy mopować będzie płytki a na wykładzinie podniesie panel. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »