TEST ROBOTA KOSZĄCEGO TRAWĘ. Montaż robota do trawy Landroid Worx na działce 2300m2.



🔴 Subskrybuj kanał
💦 Osuszacze na wynajem – woj. pomorskie
😁 INSTAGRAM
🔨 Sklepy internetowe naszych znajomych:

✔️ WSPÓŁPRACA ✔️
bedzienielatwo@gmail.com

Visit Sources Channel

22 thoughts on “TEST ROBOTA KOSZĄCEGO TRAWĘ. Montaż robota do trawy Landroid Worx na działce 2300m2.”

  1. Najtańszy odkurzacz sprzątający to geniusz w porównaniu z tą kosiarka
    Nazywając ta kosiarkę inteligentną to profanacja tego słowa.
    Jest tak głupi że producentów powinno być wstyd że takie coś dopuścił do sprzedaży ☹️
    Obsługuje niby kilka stref to zwykła ściema samoczynnie opuszczając strefę nawet o tym nie wie porostu wstyd

  2. Ciekawy film. Co do stacji dokującej gdzie najlepiej ją ulokować? Do zasilania takiego robota wystarczy zostawiać gniazdko na elewacji czy lepiej wyprowadzić jakiś przewód z osobnym włącznikiem w środku?

  3. Problem z przeznaczeniem robota 1000m na 2x większy areał nie jest żaden dopóki teoretycznie robot wyczai rozładowaną baterię akurat przy bazie ale tuż za nią.
    Zapas baterii, który ma model na 1000m2 i przewodu na powiedzmy 350m, a przy ogromnej działce 2000m2 kabel może mieć znacznie więcej, raz na 100x robot nie dojedzie do bazy.
    Jak jest w praktyce ?

  4. Witam czy można dowiedz się jak ten model sobie poradził z tak dużym terenem bo robot zalecany jest do 1000m2 z filmu dowiedziałem się , że ogarnie Państwa teren jestem ciekaw jak się to ma w rzeczywistości ? Pozdrawiam

  5. Fajny odcinek.
    Najprawdopodobniej po około dwóch latach wokół trawnika ( tam gdzie jest drut ograniczający ) utworzy się ślad po kółkach robota powracającego do ładowania i po skończonym koszeniu gdyz robi to w tym samym miejscu.
    No i szkoda że wszystkie roboty do 10 tysi nie robią mapy i jeżdżą chaotycznie przez co zdaża się ,że w jednym miejscu nie dokoszą a w innym kręcą się kilka razy. Oczywiście w kolejnych dniach zostaje to przypadkowo nadrobione.
    Kolejną sprawą jest czas koszenia. U Was to może byc jakieś 12 godzin. Wiadomo że koszenie w godzinach
    9-18 jest niewskazane ze względu na słońce więc pozostaje 18-6 rano ( robot śmiało może kosić w nocy ) . Wtedy mamy małe okienko czasowe na podlewanie którego też nie powinno się robić w słońcu. Gdyby roboty miały większą szerokość koszenia np. 30-40cm a nie 16-22cm to byłoby pięknie, krótko i bezproblemowo.
    Pozdrawiam

  6. Przy powrotach robota przydaje się moduł off limits i funkcja skrótów z tym związana. Kładziesz dwa kawałki taśmy magnetycznej na drucie równolegle i wtedy robot skręca i jedzie naprzeciwko. Znacznie przyspiesza powrót. Zrobione mam 4 skróty i działa bardzo fajnie.

  7. he he, jak zakładaliście te plastikowe obrzeża to pisałem że się namęczycie z koszeniem przy nich i mówiłem żebyście założyli kostkę zamiast nich. Minął roczek i słyszę że chyba kostkę założycie przy nich by łatwiej miał robot kosić. No to teraz kolejna podpowiedź. Załóżcie tą kostkę minimalnie poniżej poziomu ziemi, tak by ziemia była wyżej o jakieś 2-3mm niżej niż ta kostka.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »