Veiksmes formula (18.06.2021.)Jau pavisam drīz varēsim lekt pāri ugunskuram, siet sieru un līdz ar pirmajiem gaiļiem dziedāt līgo dziesmas. Bet, protams, lai odi mūs nenokostu un pēdas naktī nesaltu, jāpadomā arī par pienācīgu, bet skaistu apģērbu. Ko vilkt Līgo svētkos? To mums pastāstīs stiliste Sanita Puriņa, kas mūs jau gaida T/C “Valleta”!

Skaists dārza maurinš bez piepūles? Tas iespējams Izmantojot firmas Bosch
jaunās paaudzes pļāvēju Indego. Turpmākajās minūtēs par iespējām, kā
ikdienas darbus dārzā veikt ne tikai ērti, bet arī izdevīgi un dabai draudzīgi.

Kopš 2019. gada Stopiņu novadā darbojas Uzņēmēju biedrība, kas sadarbībā arpašvaldību atvērusi mājražotāju un amatnieku veikaliņu kultūras centrā
“Ulbrokas pērle”. Jau pirmajās divās veikala darbības nedēļās vērojama liela
iedzīvotāju interese.

Jau 30 gadus kopā ar saviem klientiem apkures un santehnikas tirdzniecības un uzstādīšanas jomā ir uzņēmums SIA "SB". Uzņēmumam pieder lielākā šo preču noliktava Latvijā, kā arī lielākā santehnikas preču izstāžu zāle. SIA “SB” strādā ar lielākajiem ražotājiem no visas pasaules un ir daudzu fabriku tiešais pārstāvis Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu preci un īpaši labas cenas visam.

Ogrē atklāta jauna velotrase jeb tā saucamais pump track, kas jau guvusi lielu atsaucību un interesi jauniešu vidū. Tagad tiek attīstīta iecere šādu trasi veidot arī Madlienā.

Visit Sources Channel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »