#1 dałoby się to gorzej nagrać? Opel Vectra B 2.0 16V bez LPG 13.05.2021Miałem tego nie publikować ale ch@#tam. Dziś planuję nagrać coś lepszego.

Visit Sources Channel

21 thoughts on “#1 dałoby się to gorzej nagrać? Opel Vectra B 2.0 16V bez LPG 13.05.2021”

  1. LEWY i motoryzacja

    Ja nie mogę odżałować, że nie zrobiłem pewnych pamiątkowych zdjęć… Od czerwca 2019 roku do początku stycznia 2020 roku miałem dwie Vectry B. Pierwsza, która była w rodzinie od 2004 roku i później była moim pierwszym samochodem. Trzymałem ją dłuuuugo z sentymentu mimo kilku innych aut, które pojawiły się w międzyczasie. Obecna Vectra zajęła miejsce tej pierwszej w garażu. Od momentu kupna obecnej do czasu sprzedaży tej pierwszej minęło pół roku i nie zrobiłem im wspólnej sesji… Zdjęć osobno mam multum, filmów też, nawet u mnie na kanale można zobaczyć obie. Jednak ta wspólna sesja… Ehhh… Długo będę żałować.

  2. Miałem ich 10 xD 1.8 2.0 i 2.5 I jeszcze chętnie bym nabył kiedyś w CDX. Mimo, że mam już nowsze auto na codzień to ten wciąż mi się podoba stylistyką i do każdy jest OK. Równie spoko jest Omega B.

  3. Ta vectra,to moim zdaniem najpiękniejsza linia sedana,w sumie ma nawet coś do teraz,taka nie jest toporna i te lusterka,w środku też niczego sobie,ja i tak lubuje się w coupe,ale ta linia tej vectry zawsze mi się podobała,taki passat przy niej to tragedia,oczywiście to moje zdanie pozd!

  4. Sorry ale bez pasów, i co, że lokalnie, widziałem gościa złamanego przez drzewo jak już prawie wjeżdżał na swój teren przez pijanego kierowce w vanie. Promocja cwaniactwa? Nie wiem, może się nie znam.

  5. Kamil Główczewski

    Opel Vectra A oraz Vectra B to był Wielkim Hitem Bardzo poszukiwanym Autem. Był Liderem Sprzedaży jako Nowy oraz Używany z Niemiec. Mimo wad jak każdy samochód posiada. To były to Bardzo Dobre Auta wdzięcznie służyły swoim właścicielom. Szkoda że jest już coraz mniej zadbanych egzemplarzy a warto dbać bo już powoli Ceny Rosną i będą rosły jeśli chodzi o stan Kolekcjonerski.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Translate »