21 thoughts on “#1 dałoby się to gorzej nagrać? Opel Vectra B 2.0 16V bez LPG 13.05.2021”

  1. Ja nie mogę odżałować, że nie zrobiłem pewnych pamiątkowych zdjęć… Od czerwca 2019 roku do początku stycznia 2020 roku miałem dwie Vectry B. Pierwsza, która była w rodzinie od 2004 roku i później była moim pierwszym samochodem. Trzymałem ją dłuuuugo z sentymentu mimo kilku innych aut, które pojawiły się w międzyczasie. Obecna Vectra zajęła miejsce tej pierwszej w garażu. Od momentu kupna obecnej do czasu sprzedaży tej pierwszej minęło pół roku i nie zrobiłem im wspólnej sesji… Zdjęć osobno mam multum, filmów też, nawet u mnie na kanale można zobaczyć obie. Jednak ta wspólna sesja… Ehhh… Długo będę żałować.

  2. Miałem ich 10 xD 1.8 2.0 i 2.5 I jeszcze chętnie bym nabył kiedyś w CDX. Mimo, że mam już nowsze auto na codzień to ten wciąż mi się podoba stylistyką i do każdy jest OK. Równie spoko jest Omega B.

  3. Ta vectra,to moim zdaniem najpiękniejsza linia sedana,w sumie ma nawet coś do teraz,taka nie jest toporna i te lusterka,w środku też niczego sobie,ja i tak lubuje się w coupe,ale ta linia tej vectry zawsze mi się podobała,taki passat przy niej to tragedia,oczywiście to moje zdanie pozd!

  4. Sorry ale bez pasów, i co, że lokalnie, widziałem gościa złamanego przez drzewo jak już prawie wjeżdżał na swój teren przez pijanego kierowce w vanie. Promocja cwaniactwa? Nie wiem, może się nie znam.

  5. Opel Vectra A oraz Vectra B to był Wielkim Hitem Bardzo poszukiwanym Autem. Był Liderem Sprzedaży jako Nowy oraz Używany z Niemiec. Mimo wad jak każdy samochód posiada. To były to Bardzo Dobre Auta wdzięcznie służyły swoim właścicielom. Szkoda że jest już coraz mniej zadbanych egzemplarzy a warto dbać bo już powoli Ceny Rosną i będą rosły jeśli chodzi o stan Kolekcjonerski.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »