Wioska pochłonięta przez Poligon – Urbex History💖NASZA NOWA KSIĄŻKA O FUKUSHIMIE💖
⚠️INSTAGRAM⚠️ – ► ◄
💖Kup sobie koszulę💖
💖 PATRONITE 💖 – wspomóż projekt i wyprawy ► ◄
⭐️ CZ.1 KSIĄŻKI
👉 SUBSKRYBUJ nasz kanał! 👈 ► ◄
👉Zobacz nas na Facebooku👈
Kontakt z nami: urbexhistory@gmail.com

Lubisz to co robimy ? To nie zapomnij dać łapki w górę i suba 🙂

Visit Sources Channel

34 thoughts on “Wioska pochłonięta przez Poligon – Urbex History”

  1. Z uwagi na fakt iż mam na ten poligon w Muszakach dość blisko jestem rozczarowany. W samych muszakach znajduje się komendantura poligonu. Sam poligon istniał jeszcze prze wojną. W 1947 przejęli go Polacy a dopiero następnie został on powiększony. Ale co najważniejsze najbliższa okolica jest świadkiem bitwy pod Tanenbergiem, w której to rozbita została armia gen. Samsonowa. Na terenie poligonu znajduje się mnóstwo mogił wojennych z 1914, oraz miejsce w którym "zmarł" Samsonow.
    Nie jestem jakimś znawcą, ale ciekawość zmusza do czytania. Wiec jak dla mnie słaby odcinek, stać was na więcej.

  2. W jednej z tych wsi mieszkali moi pradziadkowie, urodził się tam mój dziadek. W latach 50. zostali wysiedleni ze względu na budowę tego poligonu.
    PS: Fajnie, że byliście w moich stronach 😉 Przybywajcie częściej!

  3. Zapraszam do Lasów Lipskich gdzie w sąsiedztwie wsi o tej samej nazwie znajduje się czynny poligon wojskowy . A przy okazji do eksploracji lasu i odwiedzin przeklętego bloku w ,którym już 6 osób zginęło .

  4. Propo poligonów. Za dzieciaka pojechałem do rodziny do SZczecina (jestem ze Śląska Cieszyńskiego). Poszedłem na rower, pozwiedzać itd…..w pewnym momencie zgarnęli mnie żandarmi, bo się okazało że od ponad godziny jeździłem po poligonie ^^ Skąd mogłem wiedzieć, ze aż na poligon zajechałem ^^ Na szczęście skończyło się na opieprzu i puścili ^^

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »